Tato kapela vznikla v roce 2012 na jednom zahradním  "plackování" u Pavla Liberdy. Po roce odešel Honzík Sikora a její členové zůstali bez zpěváka a kytaristy ve složení Pavel Liberda (zpěv,kytara,banjo), Irena Babilonová (baskytara), Kazio Mitrenga (banjo,mandolína). Nová sestava vznikla v listopadu 2013 víceméně šťastnou náhodou, kdy jim tento "trn z paty" vytrhl velký hudební fanda a kamarád Zdenda Stiksa, který jim dokonce z daleké Anglie, kde žije a pracuje, "dohodil" hned dva skvělé třinecké muzikanty, a to, Ritchiho Kicmera, který již dříve hrál s frontmanem kapely Pavlem Liberdou v kapele Blue Rams a Slávka Rusnoka, který právě ukončil svou činnost v jiné třinecké kapele.
 
Tímto záslužným činem se Zdenda pasoval do role duchovního otce naší kapely a pevně věříme, že tuto funkci pojme nanejvýš zodpovědně.:-)))
Honzíkovi Sikorovi děkujeme za jeho činnost, přátelství a obrovské srdce, vždy nám bude kamarádem, a vždy bude na naších akcích vítaným hostem.
Po půlročním působení nás na vlastní žádost opustil zpěvák a kytarista Richard "Ricci" Kicmer.Děkujeme mu za vše a přejeme hodně úspěchů v profesním, osobním i hudebním životě.
 
Nově jsme do kapely s jásotem a velkou slávou přivítali Mariana Rainchenbacha.Tento skvělý harmonikář a zpěvák již kdysi působil v kapele Blue Rams, bohužel svou činnost v kapele ukončil po odstěhování do Karlových Varů. Nyní se vrátil zpět na svou rodnou hroudu a rozhodl se s námi pokračovat, za což Mariánku, chvála Ti!
 
Žánrově se kapela zaměřuje na country a obzvlášť bluegrass, jelikož v tomto rytmu především tlučou jejich muzikantská srdce.
 
SLOŽENÍ
Pavel Liberda              - zpěv, kytara, banjo, havaj kytara, a v podstatě vše, na čem jdou vyluzovat tóny
Irena Babilonová          - basová kytara
Slávek Rusnok            - zpěv, sólová kytara
Marian Rainchenbach  - zpěv, foukací harmonika
Kazimír Mitrenga         - mandolína, banjo
 
 

Country Třinec, o.s.

Country klub - hospoda u Pašíka

je sídlem Country Třinec, o.s. kde probíhají klubové večery i náhodná muzikantská setkání.  Ale otevřeno je celý týden a pokud se sejdou muzikanti, je k pivu i živá muzika ve stylu country, bluegrass, folk, jazz, blues. Mapa kde nás najdete.

Klubové večery

jsou veřejnosti přístupné a zdarma pokud není  v programu u akce uvedeno jinak. Zatím se tak ale nestalo. 

Předprodej vstupenek

Vstupenky na vybrané akce si můžete zakoupit na těchto místech:

  • hospoda u Pašíka: +420.603 225 210 Kontakt Mapa
  • večerka Marika Mapa
  • Mic(městské informační centrum) kino Kosmos
  • informace: +420.603 225 210
Kde najdete foto a video z akcí:

Z posledních 2-3 akcí v dolní části této stránky, další jsou ve fotoGalérie"Kalendář akcí". Pokud je v názvu akce "FOTO" nebo "VIDEO", stačí pouze kliknout na název akce.

Podpořte třinecký Country klub

Vlastními silami a prostředky jsme Country klub rozjeli, ale s Vaší pomoci se posunem mnohem dál.
TOPlist

Kontakt

Country Třinec, spolek Hospoda U Pašíka
Lyžbice 28
739 61 Třinec
IČO 01224506
+420 603 225 210 info@countrytrinec.cz